KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7383267
nr 738 3267
1800-tal, Månskenslandskap, 28 x 39
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:31:20
100 kr
200 kr
250 kr
250 kr
350 kr